Warhammer 40.000: A hit jele

Szerző:

Ár: 4.690 Ft 3.752 Ft
Megtakarítás: 20 %
Megjelenés:
2020
Kiadó:
Tuan
Oldalszám:
320
Kötés:
Puhafedeles
Szállítás:
március 5 - 11.

A Cicatrix Maledictum megnyílásával soha eddig nem ismert szenvedés zúdult az emberiségre. Zűrzavar és romlás lesz úrrá a Birodalmon, és a remény már csak azok szívében él, akik a vész torkában is képesek megőrizni a hitüket. Miután az Ofélia VII-en a Mártír Miasszonyunk rendjében szolgáló Evangeline nővértől megtagadtatik a mártírhalál, új és minden eddiginél veszedelmesebb küldetéssel bízzák meg: zarándokoljon el a Nagy Hasadékon túlra és szerezzen vissza egy ősi és nagyhatalmú relikviát, Szent Katherine Pajzsát. Ravara, a titokzatos inkvizítor társaságában kel útra, akit a saját céljai vezetnek erre a kárhozatos vidékre, és Evangeline lassacskán kénytelen elfogadni, lehet, hogy nem csupán az életét, de a lelke üdvét is kénytelen kockára tenni, ha a nővéreivel együtt szeretné visszahozni a fényt és a reményt ebbe az új, sötétségbe borult Birodalomba.

A sorozat további részei:

A szerző további termékei:

Az Ön véleménye:

Értékelés:
1/5
: kiváló,
: egész jó,

: átlagos,
: gyenge,
: csalódás

Az eddigi értékelések és hozzászólások:

Szekfű László
Rengeteg WH40K könyvet olvastam, gyakorlatilag a teljes Herecy-t, Ian Watson regényeit, az Eisenhorn, és a Ravenor trilógiát. Ezt a regényt nagyon vártam, hogy végre megismerhessem komolyabban a sokat emlegetett Csatanővérek világát, rendjeiket, szokásaikat, harcmodorukat, ahogy a többiből az Astertesek világát. Pontosan ezt nem kaptam meg tőle. A regény fele egy jóindulattal középszerű inkvizítor történet, a másik fele szól csupán a Nővérekről, még ennél is lényegesebben alacsonyabb szinvonalon.Hatalmas csalódás, az eddigi leggyengébb 40K regény a kezembe kerültek közül, minden tekintetben, de legfőképpen írói szinvonalban.
2020-12-24 21:58:54

A kosárban 0 termék van
0 Ft értékben.

Szent Márton Gyermekmentő szolgálat

Science Fiction
TOP 20 eladás
az elmúlt 30 napban
Science Fiction
TOP 20 eladás
az elmúlt 365 napban